X
Ubytování
Akční nabídka
Aktivity
Eventy
Gastronomie
Dárkové poukazy

Resort KYČERKA

ZJIŠŤUJEME PRO VÁS

novinky z Valašska

Třikrát týdně můžete být závodníkem

Kalendář 28. prosince 2019
Viděno 1568 vidění

Třikrát týdně bude na sjezdovce připravena slalomová dráha s časovačem a jednoduchou obsluhou. Děti i dospělí tak mohou zdarma závodit v rámci normální permice,“ doplňuje provozovatel, který se snaží podporovat i talentované lyžaře. Opět bude spoluorganizátorem celorepublikových víkendových závodů žáků.

Na sjezdovce se kromě lyžování snaží se svým týmem nabízet zážitky. „Vymýšlíme nejrůznější zpestření, zajímavosti a atrakce, pohárové závody, soutěže, dětský karneval, pro školáky grátis lyžování za samé jedničky. Pro dospěláky pak testovačky lyží. Zkrátka akce, kvůli kterým se k nám budou vracet,“ upozorňuje provozovatel Otto Kořistka.

I na svahu se myslí na ekologii

Kromě kvalitně zasněžených sjezdovek, nových atrakcí a překážek ve funparku nabízí SKI AREÁL SYNOT KYČERKA i ekologickou výchovu. „Letos budeme jedním ze šesti areálů zapojených do akce Třídíme na svahu, se soutěžemi o skipasy,“ doplňuje Otto Kořistka, který se snaží ohledně životního prostředí myslet na budoucnost a nezapomíná ani na komfort návštěvníků. V areálu najdete lyžařskou školu, půjčovnu a ski a snowboard servis, příjemné zázemí pro odpočinek a stylovou hospodu, ve které můžete ochutnat valašské speciality. Sjezdovky bývají takřka vždy zasněžené do vánočních svátků, kdy startuje sezóna, která končívá s Velikonocemi. Počasí je ale nevyzpytatelné, uvidíme, co lyžařům pro letošní sezónu přichystá...

Lyžování
Společný skipas do osmi areálů

Díky tomu, že se SKI AREÁL KYČERKA zapojil do společného projektu Skiregion Valašsko, mohou jeho návštěvníci využít jeden skipas v šesti lyžařských areálech v Beskydech a Javorníkách. Projekt propojil ski areály Kyčerka, Razula, Machůzky, Mezivodí, Jezerné, Karolínka, Bílá a Kohútka, které dohromady lyžařům nabídnou přes 20 km kvalitních sjezdovek. Areály jsou od sebe vzdáleny do 20 minut jízdy autem. Denně tak můžete lyžovat jinde a vybírat si terény dle nálady nebo aktuálního počasí. Společný skipas bude nejvýhodnější pro vícedenní návštěvníky Valašska. Mohou je však využít i lyžaři, kteří přijedou „na otočku“, bez nocování. V nabídce budou i skipasy na 6 či 12 dnů ze sezóny, které budou cenově zvýhodněné. Skipas je možné zakoupit na pokladnách všech zapojených ski areálů.

Přihlášení k odběru novinek

Naše odběratelé odměníme těmi nejlepšími novinkami z hotelu i kraje

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zeptejte se nás

  * Povinný údaj
  Zatvoriť formulár
  Resort kyčerka

  Zavoláme vám

   Zatvoriť formulár

   Kontakt

   PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
   Akcia
   Za každou rezervaci prostřednictvím webové stránky resortkycerka.cz garantujeme nejnižší online cenu. Pokud najdete nižší cenu kdekoli na internetu, dorovnáme tuto cenu a poskytneme vám dodatečnou slevu 5%. Záruka neplatí, pokud se ceny liší o 5 € nebo méně za den.
   Zatvoriť formulár

   Děkujeme za vaši rezervaci

   Akcia
   Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
   nejlepší cena
   garantovaná