X
Accommodation
Special offers
Activities
Events
Gastronomy
Gift cards

Resort KYČERKA

Blog

Blog

Blog

NEWS FROM WALLACHIA

WE ARE LOOKING FOR YOU FOR

NEWS FROM WALLACHIA

Zimní zábava čeká v Resortu Kyčerka Velké Karlovice

Calendar 2. April 2020
Views 1860 views

Kopec zážitků, vezměte děti, přátele a přijeďte na lyžovačku. Valašský resort Velké Karlovice v Beskydech je i v zimě turistickým rájem. Dodnes si uchoval atmosféru valašské dědiny, v jejímž masivním a přírodním stylu je vybaveno i veškeré ubytování ve Valašských chalupách, hospodě Kyčerce i Grandhotelu Tatra.

Jak propojit zdravou očistu těla s prožitkem!

Calendar 5. March 2020
Views 1564 views

Pokud jste po zimě unaveni, necítíte se ve svém těle dobře a potřebujete nakopnout, navštivte Wellness & SPA Grandhotelu Tatra, kde vám poradíme, jak propojit zdravou očistu těla s prožitkem. "Kromě detoxikačních masáží rozhodně doporučujeme peeling, kterým se zbavíte mdlé a unavené kůže.

V sochách pod Kyčerkou je ukryta něha

Calendar 24. February 2020
Views 1716 views

Už jako malý kluk jsem měl počmárané sešity, říká Miroslav Valenta. Miroslavu Valentovi se toho ohledně podnikání a lásky k motorkám napsalo hodně. Málokdo však ví, že pod jeho rukama vznikají řezbářské skvosty, které dýchají něhou a životním příběhem. Část jeho díla si můžete prohlédnout přímo pod hospodou Kyčerka, kde jeho přičiněním vznikla Galerie soch v životní velikosti. Prostřednictvím jejich příběhů se na chvíli můžete přenést v čase, do dob dávno minulých.

Klíč ke zdraví a pohodě je ukrytý v sauně

Calendar 8. February 2020
Views 1681 views

Uvolněte napětí, mezi saunováním se musíte ochlazovat a odpočívat! Spojení aktivního zimního odpočinku se saunováním patří k ideálním způsobům ozdravění těla, duše i mysli. Saunování posiluje náš imunitní systém, zbavuje tělo toxinů, uvolňuje napětí a má blahodárný vliv na prevenci našeho zdraví.

Hospoda Kyčerka vstupuje do nové éry

Calendar 31. January 2020
Views 1579 views

Hosté si odnesou gurmánský zážitek! Vůně valašské kyselice, halušek, výpečků, ale i borůvkových knedlíků láká lyžaře z přilehlých sjezdovek do hospody Kyčerka, kterou najdete hned pod hlavním vlekem. Stylová hospoda Kyčerka dopřává svým návštěvníkům jedinečný gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně. V nádherném interiéru dřevěné hospody můžete ochutnat tradiční krajové speciality, které pro vás připraví tým pod vedením Tomáše Smočka.

Třikrát týdně můžete být závodníkem

Calendar 28. December 2019
Views 1566 views

Adrenalin. Sjezdovky vyhledávají začátečníci i zkušení lyžaři. SKI AREÁL SYNOT KYČERKA i letos pro návštěvníky připravil spoustu novinek a atraktivních akcí pro všechny generace. K nejexkluzivnějším patří nový měřený úsek na obří slalom se startovací věží. „Všichni zájemci se na chvíli mohou stát závodníky a vyzkoušet si adrenalin při sjezdu na „obřáku“,“ dodává Otto Kořistka, provozovatel areálu„. 

1

Subscribe to our newsletter

Our subscribers will be rewarded with the best news from the hotel and region 

Please wait...

Thank you for sign up!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Ask Us

  * Required
  Zatvoriť formulár
  Resort kyčerka

  We'll call you back

   Zatvoriť formulár

   Contact

   PENSIONS, COTTAGES, APARTMENTS:
   Akcia
   We guarantee the lowest online price for every reservation through the resortkycerka.cz website. If you find a lower price anywhere on the Internet, we'll call that price and give you an additional 5% discount. The guarantee does not apply if prices vary by € 5 or less per day.
   Zatvoriť formulár

   Thank you for your reservation

   Akcia
   Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
   best price
   guaranteed