X
Ubytování
Akční nabídka
Aktivity
Eventy
Gastronomie

Resort KYČERKA

Blog

Blog

Blog

Blog

ZJIŠŤUJEME PRO VÁS

novinky z Valašska

Zimní zábava čeká v Resortu Kyčerka Velké Karlovice

Kalendář 2. dubna 2020
Viděno 1720 vidění

Kopec zážitků, vezměte děti, přátele a přijeďte na lyžovačku. Valašský resort Velké Karlovice v Beskydech je i v zimě turistickým rájem. Dodnes si uchoval atmosféru valašské dědiny, v jejímž masivním a přírodním stylu je vybaveno i veškeré ubytování ve Valašských chalupách, hospodě Kyčerce i Grandhotelu Tatra.

Jak propojit zdravou očistu těla s prožitkem!

Kalendář 5. března 2020
Viděno 1456 vidění

Pokud jste po zimě unaveni, necítíte se ve svém těle dobře a potřebujete nakopnout, navštivte Wellness & SPA Grandhotelu Tatra, kde vám poradíme, jak propojit zdravou očistu těla s prožitkem. "Kromě detoxikačních masáží rozhodně doporučujeme peeling, kterým se zbavíte mdlé a unavené kůže.

V sochách pod Kyčerkou je ukryta něha

Kalendář 24. února 2020
Viděno 1573 vidění

Už jako malý kluk jsem měl počmárané sešity, říká Miroslav Valenta. Miroslavu Valentovi se toho ohledně podnikání a lásky k motorkám napsalo hodně. Málokdo však ví, že pod jeho rukama vznikají řezbářské skvosty, které dýchají něhou a životním příběhem. Část jeho díla si můžete prohlédnout přímo pod hospodou Kyčerka, kde jeho přičiněním vznikla Galerie soch v životní velikosti. Prostřednictvím jejich příběhů se na chvíli můžete přenést v čase, do dob dávno minulých.

Klíč ke zdraví a pohodě je ukrytý v sauně

Kalendář 8. února 2020
Viděno 1558 vidění

Uvolněte napětí, mezi saunováním se musíte ochlazovat a odpočívat! Spojení aktivního zimního odpočinku se saunováním patří k ideálním způsobům ozdravění těla, duše i mysli. Saunování posiluje náš imunitní systém, zbavuje tělo toxinů, uvolňuje napětí a má blahodárný vliv na prevenci našeho zdraví.

Hospoda Kyčerka vstupuje do nové éry

Kalendář 31. ledna 2020
Viděno 1465 vidění

Hosté si odnesou gurmánský zážitek! Vůně valašské kyselice, halušek, výpečků, ale i borůvkových knedlíků láká lyžaře z přilehlých sjezdovek do hospody Kyčerka, kterou najdete hned pod hlavním vlekem. Stylová hospoda Kyčerka dopřává svým návštěvníkům jedinečný gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně. V nádherném interiéru dřevěné hospody můžete ochutnat tradiční krajové speciality, které pro vás připraví tým pod vedením Tomáše Smočka.

Třikrát týdně můžete být závodníkem

Kalendář 28. prosince 2019
Viděno 1469 vidění

Adrenalin. Sjezdovky vyhledávají začátečníci i zkušení lyžaři. SKI AREÁL SYNOT KYČERKA i letos pro návštěvníky připravil spoustu novinek a atraktivních akcí pro všechny generace. K nejexkluzivnějším patří nový měřený úsek na obří slalom se startovací věží. „Všichni zájemci se na chvíli mohou stát závodníky a vyzkoušet si adrenalin při sjezdu na „obřáku“,“ dodává Otto Kořistka, provozovatel areálu„. 

1

Přihlášení k odběru novinek

Naše odběratelé odměníme těmi nejlepšími novinkami z hotelu i kraje

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zeptejte se nás

* Povinný údaj
Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zavoláme vám

Zatvoriť formulár

Kontakt

PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
Akcia
Za každou rezervaci prostřednictvím webové stránky resortkycerka.cz garantujeme nejnižší online cenu. Pokud najdete nižší cenu kdekoli na internetu, dorovnáme tuto cenu a poskytneme vám dodatečnou slevu 5%. Záruka neplatí, pokud se ceny liší o 5 € nebo méně za den.
Zatvoriť formulár

Děkujeme za vaši rezervaci

Akcia
Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
nejlepší cena
garantovaná