X
Ubytování
Akční nabídka
Aktivity
Eventy
Gastronomie
Dárkové poukazy

Resort KYČERKA

Akční nabídka

Akční nabídka

Akční nabídka

Akční nabídka

a speciální pobytové balíčky

2 + 1 zdarma

Valašská chalupa
Last minute
Sezónní pobyty
Počet osob 22
4 dny

Zůstaňte déle, plaťte méně. Pokud jste do této chvíle odkládali návštěvu Velkých Karlovic, právě nyní máte tu nejlepší příležitost. Rezervujte si u nás pobyt na 2 noci a my vám 3. noc přibalíme GRATIS! A to všechno jen proto, abyste měli víc času na objevení těch nejkouzelnějších zákoutí Valašska.

od 2 000 Kč cena za 4 dny / 2 osoby

Léto plné dobrodružství

Sezónní pobyty
Počet osob 22
4 dny

Rezervujte si prázdniny plné zážitků, dobrého jídla či dobrodružných výletů v Beskydech. Překvapte rodinu a vyrazte směr Grandhotel Tatra. Dobrá nálada a smělé plány jsou vítány. Ubytování na horách s polopenzí, valašské tradice a zvyky, rodinný pobyt na horách.

Turistické a cyklistické stezky čekají na vaše rodinné výpravy. Večer se můžete těšit na osvěžení ve wellness a teplé letní večery na terase. A na cestu domů vám přibalíme nezapomenutelné vzpomínky.

od 18 900 Kč cena za 4 dny / 2 osoby

NedělOFFka

Grandhotel Tatra
Last minute
Sezónní pobyty
Počet osob 22
2 dny
Platnosť pobytu
Neděle - Pondělí

V Grandhotelu Tatra vás přesvědčíme, že i krátký wellness pobyt v Beskydech dokáže udělat zázraky. Zrelaxujete a oddechnete si v našem unikátním wellness centru s nádherným výhledem na horské hřebeny a hluboké údolí.

Zpomalíte na procházkách malebnou krajinou Valašska. A milovníci dobrého jídla si pochutnají na legendární valašské kuchyni.

od 2 940 Kč cena za 2 dny / 2 osoby

Wellness a relax

Grandhotel Tatra
Celoroční pobyty
Počet osob 22
3 dny
Platnosť pobytu
Neděle - Čtvrtek

Po celý rok je ten správný čas, abyste se cítili výborně. Ukradněte si společné chvíle pro sebe a někoho, s kým vám je výborně a užijte si wellness pobyt na horách v Grandhotelu Tatra.

Vychutnejte si chvíle oddechu v jedinečném wellness centru a načerpejte energii při masážích. Probádejte romantickou krajinu Valašska. Ochutnejte lahodnou valašskou kuchyni připravovanou podle tradičních receptur.

od 9 530 Kč cena za 3 dny / 2 osoby

Víkendové hýčkání

Grandhotel Tatra
Celoroční pobyty
Tématické pobyty
Počet osob 22
3 dny

Milé ženy, dívky, páni, manželé nebo páry vyrazte k nám na Tatru. Pojďte si odpočinout, pobavit se nebo jen tak vypnout či oslavit rozlučku se svobodou. To je dovolená v Beskydech a pobyt na horách s polopenzí.

Připravili jsme si bohatý program jako například masáž, Privátní Spa, uvítací nápoj, sekt na pokoji a k tomu prodloužený check out (podle dostupnosti). A aby toho nebylo málo, v den odjezdu máte možnost využít wellness až do 16:00. Není nad čím váhat, vyberte si vhodný termín a my se budeme těšit na vaši návštěvu.

od 12 760 Kč cena za 3 dny / 2 osoby

Tajemství věčného mládí

Grandhotel Tatra
Celoroční pobyty
Tématické pobyty
Počet osob 22
3 dny
Platnosť pobytu
Neděle - Čtvrtek

Pokud si chcete udržet vitalitu co nejdéle, pobyt pro seniory v Grandhotelu Tatra je perfektním nápadem. Odpočinete si a načerpáte nové síly. Pobyt na horách s polopenzí, pobyt pro seniory v Beskydech.

Malebnou krajinou Beskyd se můžete vydat na pěší túry, nordic walking, cyklistické výlety nebo si vyzkoušet, jak jste na tom se svou kondicí na chodníku Dr. Elingera. Pro chvíle relaxu je tu naše unikátní wellness centrum.

od 9 110 Kč cena za 3 dny / 2 osoby

Čas na romantiku

Grandhotel Tatra
Celoroční pobyty
Počet osob 22
4 dny
Platnosť pobytu
Neděle - Čtvrtek

Dopřejte si romantický pobyt pro dva v Beskydech kdykoliv v průběhu roku. Romantický pobyt v Grandhotelu Tatra obsahuje všechny správné ingredience. Lahodné jídlo, romantická večeře při světle svíček a nikým nerušené momenty v Privátním spa.

Romantický pobyt na horách s polopenzí, s wellness a vířivkou. Okolní nádherná příroda Beskyd láká na společné turistické výlety, cyklo túry a v zimě můžete brázdit bílou krajinu na běžkách či zdolávat zasněžené svahy.

od 16 720 Kč cena za 4 dny / 2 osoby

Jarní probuzení

Grandhotel Tatra
Sezónní pobyty
Počet osob 22
3 dny

Přivítejte jaro v Grandhotelu Tatra. Vydejte se za odpočinkem do hor a dopřejte vašemu tělu a duši jarní detox. Dny se prodlužují. Noci jsou kratší. Na Valašsku budete mít dost času na věci, které vám přinášejí radost.

Na pokoji na vás čeká čerstvé ovoce. Ve wellness centru jedinečné služby, vitamínová bomba a dechberoucí výhledy na okolní Beskydy.

od 11 080 Kč cena za 3 dni / 2 osoby

Přihlášení k odběru novinek

Naše odběratelé odměníme těmi nejlepšími novinkami z hotelu i kraje

Please wait...

Ďakujeme za registráciu!

Zatvoriť formulár
Resort kyčerka

Zeptejte se nás

  * Povinný údaj
  Zatvoriť formulár
  Resort kyčerka

  Zavoláme vám

   Zatvoriť formulár

   Kontakt

   PENZIÓNY, CHALUPY, APARTMÁNY:
   Akcia
   Za každou rezervaci prostřednictvím webové stránky resortkycerka.cz garantujeme nejnižší online cenu. Pokud najdete nižší cenu kdekoli na internetu, dorovnáme tuto cenu a poskytneme vám dodatečnou slevu 5%. Záruka neplatí, pokud se ceny liší o 5 € nebo méně za den.
   Zatvoriť formulár

   Děkujeme za vaši rezervaci

   Akcia
   Za každú rezerváciu prostredníctvom webovej stránky resortkycerka.cz garantujeme najnižšiu online cenu. Ak nájdete nižšiu cenu kdekoľvek na internete, dorovnáme túto cenu a poskytneme vám dodatočnú zľavu 5%. Záruka neplatí, ak sa ceny líšia o 5 € alebo menej za deň.
   nejlepší cena
   garantovaná